Archiwum kategorii Bez kategorii

Kredyt przez internet bez wychodzenia z domu

Kategorie: Bez kategorii
Tagi: , ,

Kredyt przez internet bez wychodzenia z domu Osoby które ukończyły 18 lat borykają się z problemem uzyskania kredytu. Bardzo często problemem jest sam wiek który w większości banków jest wyższy niż 18 lat, bardzo często jest to 20 lub 21 lat. Nawet jeśli zlokalizujemy bank który nie posiada takiego progu okaże się że bank będzie wymagał od nas zaświadczenia o zarobkach z ostatnich kilku miesięcy czy nawet dłuższego okresu. Kredyt bardzo często kojarzy się z dużymi procedurami, masą dokumentów do podpisania i niejasnymi warunkami pożyczki. Dlatego dużym powodzeniem cieszą się pożyczki na dowód osobisty. Kwotę, którą możemy otrzymać jest dużo mniejsza, zwykle do 3 tysięcy złotych. Jednak procedury są znacznie prostsze i nie wymaga to dużej ilości czasu. Bardzo często taki kredyt możemy sfinalizować nie wychodząc z domu, wszystko odbywa się online. Wystarczy tylko wypełnić formularz, wysłać kopię dokumentów i kredyt otrzymamy zaraz po zweryfikowaniu dokumentów. Jest to dosyć wygodna forma, z racji tego, ze człowiek z natury jest leniwy i dużo czynności sprowadza do minimum, tyczy to się nie tylko pożyczek, ale również zakupów, które w dużej części robione są przez internet- głównie przez osoby do 40 roku życia. Wszystko staje się proste i mobilne, banki też musiały się dostosować. Dlatego uruchomiły kredyty na dowód. Nie wychodząc z domu, można otrzymać pożyczkę w ekspresowym tempie.

Kredyt we Frankach Szwajcarskich

Kategorie: Bez kategorii
Tagi: , ,

Kredyt we Frankach Szwajcarskich Według Komisji Nadzoru Finansowego, niezabezpieczonych jest 250 tysięcy kredytów we frankach szwajcarskich. Czas najwyższy, aby banki zainteresowały się tym problem. Do tej pory nękani przez baki byli tylko Ci, którzy nie spłacali swoich kredytów w terminie. Teraz, każdy, kto ma pożyczkę we frankach, ma duży orzech do zgryzienia. Po pierwsze: wysokość comiesięcznej spłaty ściśle zależy od stopy procentowej w Szwajcarii i od kursu walutowego. Po drugie: wszystkie kredyty w Polsce są w złotówkach. To klient banku wybiera sobie oprocentowanie z zagranicy, bo jest niższe, tym samym godząc się na obarczenie ryzykiem walutowym. Może dojść do tego, że wartość naszego kredytu przez wzrost kursu franka szwajcarskiego przerośnie wartość naszego mieszkania, zastawionego pod hipotekę. Oprócz kursu franka duże znaczenie mają spadające ceny nieruchomości. Załóżmy, że ktoś wziął kredyt we frankach o wartości 500 tysięcy złotych, to dzisiaj wartość jego kredytu szacuje się na około 860 tyś złotych. Pamiętajmy, ze kurs franka dalej jest chwiejny. Gdybyśmy zaciągnęli ten sam kredyt w złotówkach, wówczas bylibyśmy kilkanaście tysięcy złoty do przodu (przez dewaluację pieniądza). Przez tą sytuacje banki wycofały większość kredytów we frankach szwajcarskich i ograniczyły również te w euro. Ale i tak większość kredytów w ubiegłych latach udzielonych zostało w obcych walutach.

Kredyty gotówkowe – kalkulator

Kategorie: Bez kategorii
Tagi: , ,

Kredyty gotówkowe - kalkulator Najczęściej w banku żeby otrzymać kredyt gotówkowy nie będzie wystarczył sam dowód osobisty. Będzie nam również potrzebny dodatkowy dokument, potwierdzający zatrudnienie oraz wiążące się z tym dochody. Może zaistnieć sytuacja w której bank zadowoli się samym dowodem osobistym w przypadku jeśli w danym banku braliśmy już pożyczkę wcześniej i spłacliśmy ją bez żadnych problemów. Bank weźmie pod uwagę również czy wystąpiły jakieś opóźnienia w spłacie rat. Bardzo często bank jest wyrozumiały co do spłaty kredytu. Jeśli zaistnieje jakiś nagły przypadek w którym nie będziemy mogli w danej chwili wpłacić raty za kredyt, wówczas należy zwrócić się do banku, do swojego doradcy i poprosić o przesunięcie terminu wpłaty. Można również uzyskać informacje na temat dostępnych narzędzi pomocy spłaty zaległości (prolongaty, zmniejszenie wysokości raty). Należy pamiętać, że biorąc kredyt, możemy ubezpieczyć się na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy. Albo ochronę na wypadek choroby lub utraty pracy. Dzięki temu mamy pewność, że rodzina jest zabezpieczeni finansowo w razie trudnych sytuacji finansowych, bądź zdarzeń losowych. Najwygodniej będzie określić comiesięczną datę spłaty, które będzie odpowiednia dla terminu, w jakim otrzymujemy wynagrodzenie. Dzięki temu, rata kredytu nie będzie obciążać naszego budżetu.